DREAM DANCE STUDIO

To miejsce stworzone dla wszystkich miłośników tańca – tych zaawansowanych, początkujących, tych starszych oraz młodszych.  To miejsce stworzone by spełniać marzenia, rozwijać pasje pod okiem profesjonalistów, poznawać siebie oraz być częścią niesamowitego zespołu, w którym zabawa, wyjazdy na zawody taneczne, wspólne choreografie, warsztaty oraz obozy będą stwarzać niezwykłą, wręcz rodzinną atmosferę.
Oprócz ciągłego udoskonalania swoich umiejętności tanecznych nasi podopieczni uczeni są na zajęciach m.in. pracy w zespole, zasad fair play, kreatywnego myślenia, chęci pomagania innym oraz przede wszystkim wiary w siebie!

DREAM TEAM- INSTRUKTORZY

Nasz zespół tworzą przede wszystkim niezwykle utalentowani tancerze z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Każdy z nas ma do zaoferowania ogrom umiejętności oraz osiągnieć w danej dziedzinie tańca. Tym co nas wszystkich łączy jest miłość do tego pięknego sportu oraz dzielenia się nią z innymi. Wspólna pasja, cudowne uśmiechy oraz złote serca naszych trenerów to klucz do sukcesu. Jeżeli chciałbyś poznać każdego z nich z osobna kliknij TUTAJ.

DREAM TEAM- TANCERZE

Naszym głównym celem jest ciągły rozwój naszych zawodników oraz zapewnienie im jak największych możliwości do spełniania swoich marzeń. Nie zapominamy jednak o tworzeniu jak najbardziej zgranych zespołów, gdyż świetna atmosfera na zajęciach to podstawa do współpracy, która przyniesie zmierzone efekty. W tym zdecydowanie pomagają nam organizowane co jakiś czas wspólne nocowania w celu integracji oraz dodatkowego ruchu; w przypadku grup turniejowych – wspólne wyjazdy autokarowe na zawody taneczne; różnego rodzaju warsztaty grupowe, o których informacje będą pojawiać się na bieżąco oraz wakacyjne obozy i półkolonie!

Scroll to Top