POZNAJ NASZYCH INSTRUKTORÓW

Julia Dębicka

Zawsze uśmiechnięta, energiczna i gotowa do przekazywania swojej pozytywnej energii na zajęciach.

O mnie!

Treningi taneczne rozpoczęła w wieku 5 lat od gimnastyki artystycznej, akrobatyki oraz finessu gimnastycznego. Od najmłodszych lat uczestniczyła w ogólnopolskich konkursach tanecznych wielokrotnie stojąc na podium. Występowała. również w 2 programach telewizyjnych. W 2014 roku odbył się jej debiut w 4 edycji programu „Got to Dance. Tylko taniec”. Następnie razem z trenerką Liwią wystąpiły z choreografią grupową w 8 edycji programu „Mam Talent”. Julia na swoim koncie posiada również osiągnięcia rangi międzynarodowej. W 2015 roku zajęła 1 miejsce na World Championship Fitness & Bodybuilding. Co więcej ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Janiny Jarzynówny – Sobczak w Gdańsku otrzymując dyplom oraz zawód tancerza. Podczas całego okresu nauki udoskonalała swoje umiejętności na rozmaitych warsztatach tanecznych prowadzonych przez zawodowców. Ponadto brała udział w spektaklu pt. „Les beaux yeaux de la jeunesse”; w projekcie pt. “Slik Road Expression”; w projekcie tanecznym pt. „Usłyszeć, zatańczyć architekturę”; w musicalu pt. „Każdy ma swoją planetę”; na Gali Baletowej w Operze Bałtyckiej; w projekcie tanecznym na wystawie Magdaleny Abakanowicz w Gdyni oraz wielu innych. Dodatkowo w 2018 roku zajęła 3 miejsce na MYSL-POTOK- International Competition of classic and contemporary choreography w Kijowie.
Doświadczenie w zawodzie instruktora i choreografa nabyła prowadząc treningi, układając choreografie swoim podopiecznym oraz będąc wychowawcą na obozach dla dzieci i młodzieży. Jej kwalifikacje potwierdzają również m. in. osiągnięcia jej wychowanków. Dwie z nich zajęły 1 miejsce na IBFF FIT KIDS WORLD CHAMPIONSHIP w Chorwacji. 

Liwia Cheda

Niezwykle ambitna i empatyczna. Zdecydowanie można określić ją mianem perfekcjonistki. Gdy podejmuje się danego zadania możecie mieć pewność, że wykona je w 150%. 

O mnie!

Z tańcem związana od 2009 roku. Zaczynała trenując balet, gimnastykę artystyczną, następnie taniec współczesny, jednak finalnie to akrobatyka skradła jej serce. Po wielu sukcesach na ogólnopolskich zawodach tanecznych występując solo, w duetach oraz układach grupowych zaczęła próbować swoich sił na zawodach innej rangi. W 2015 roku rozpoczęła się jej przygoda z fitnessem gimnastycznym. Rok później stanęła na podium zajmując 2 miejsce na III Grand Prix Fitness w Gdańsku, 1 miejsce na Europos Cempionatas na Litwie oraz 1 miejsce na World Cup Fit-Kid, fitness & bodybuilding w Serbii.  Do jej większych osiągnięć należą również 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Fitness, 1 miejsce na Mistrzostwach Europy w Niemczech,  1 miejsce na International Dance Open – European Championship w Chorwacji oraz 2 miejsce na World Dance Talents Cup we Włoszech. Ponadto razem z trenerką Julią wystąpiły w 8 edycji programu „Mam Talent” prezentując choreografię grupową. 

Doświadczenie w pracy z dziećmi nabywa od 2016 roku. Oprócz trenera akrobatyki świetnie sprawdza się w roli choreografa. Zawodnicy trenujący pod jej okiem oraz prezentujący się w jej choreografiach wielokrotnie stali na podium na zawodach rangi ogólnopolskiej, europejskiej oraz światowej.

 

Małgorzata Marszewska

Bardzo opiekuńcza z niebywałym podejściem do dzieci. Jej ciepło i złote serce sprawiają, że nie sposób nie darzyć jej sympatią.

O mnie!

Odkąd tylko pamięta sport zawsze grał główną rolę w jej życiu. Profesjonalnie trenowała lekkoatletykę, aż do momentu, w którym to taniec zawładnął jej sercem. Wszystko zaczęło się od zajęć z baletu, a następnie gimnastyki artystycznej. Taniec z przyborem to zdecydowanie jej ulubiona dyscyplina, w której może pochwalić się licznymi miejscami medalowymi na ogólnopolskich zawodach tanecznych. Małgosia trenowała również taniec współczesny występując na turniejach w układach grupowych. Dodatkowo, będąc na studiach spróbowała swoich sił w aerobiku sportowym. Jej ciężka praca przyniosła efekty i finalnie zajęła 3 miejsce w trójkach na Akademickich Mistrzostwach Polski w Aerobiku Sportowym.
Od 2012 roku spełnia się w roli instruktora, choreografa oraz wychowawcy kolonijnego. Jej zamiłowanie do dzieci sprawia, że treningi z nią to czysta przyjemność. 

Eliza Klejnowska

Niesamowicie zdeterminowana i przesympatyczna osoba. W każde wykonywane zadanie zawsze wkłada całe swoje serce.

O mnie!

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się od wizyty w Teatrze Muzycznym. Od tamtego momentu doskonale wiedziała, w którym kierunku chce podążać. Aktualnie jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Janiny Jarzynówny – Sobczak w Gdańsku. Dzięki 9-letniej edukacji zdobyła tytuł zawodowej tancerki oraz niesamowity wachlarz umiejętności. W celu ciągłego rozwoju Eliza uczestniczy w różnego rodzaju warsztatach tanecznych pod okiem profesjonalistów. Swoje doświadczenie sceniczne rozpoczęła od udziału w spektaklu pt. „Dziadek do Orzechów” w Operze Bałtyckiej. Następnie tańczyła na scenie Filharmonii Kaszubskiej, w Oliwskim Ratuszu Kultury w projekcie pt. „Usłyszeć, zatańczyć architekturę” oraz w projekcie Ogólnokształcących Szkół Artystycznych Gdańska i Gdyni. Na swoim koncie posiada również spektakl pt. „Les beaux yeaux de la jeunesse” w choreogarfii Francois Mauduit, występ artstyczny pt. „Dar serca” dla Caritas Polska, udział w uroczystości nadania Państwowemu Liceum sztuk Plastycznych w Gdyni imienia Magdaleny Abakanowicz w choreografii Andrzeja Morawca, spektakl pt. „Sen nocy letniej”, udział w koncercie dyplomowym w Operze Bałtyckiej i wiele innych.
Swoje doświadczenie oraz niezwykłe podejście przy pracy z dziećmi nabyła dzięki pracy w żłobku.  

Karolina Kuca

Uwielbia zarażać pozytywną energią i uśmiechem. Jest niezwykle pogodną osobą z ogromnym poczuciem humoru i zamiłowaniem do sztuki.

O mnie!

Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała jako 4-latka w zespole „Perfekcik”, a następnie „Perfect” uczestnicząc w zajęciach, pokazach, zawodach tanecznych, turniejach i mistrzostwach różnych technik. Jej taneczna przygoda trwa do dnia dzisiejszego. Karolina jest tancerką i solistką Częstochowskiego Teatru Tańca, gdzie wystąpiła w spektaklach tj.: „Co piszczy w trawie”, „Dziewczyna z pomarańczami”, „Sprzedawca marzeń”, „Witkacy”, „Kochankowie dnia – historia jednej fotografii”, „Apasz”, „Kopciuszek”, „Orfeusz”, który nagrodzony został nagrodą teatralną „Złota Maska”, „Wyspa Skarbów”, „Faraon”, „Blizny”. Ponadto jest absolwentką studiów licencjackich na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej – na Wydziale Artystycznym, kierunku: Taniec, specjalności: Tancerz Choreograf. Aktualnie realizuje studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku: Zarządzanie i komunikacja w sztukach scenicznych.  Nasza trenerka pracuje jako choreograf oraz instruktor tańca prowadząc zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Wciąż doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach tanecznych różnych technik. Ogromną satysfakcję daje jej możliwość wzajemnego inspirowania się i możliwość wymiany doświadczeń. Uczestniczy w projektach kulturalno-artystycznych, spektaklach teatralnych, a także w teledyskach w produkcjach muzycznych. Jako tancerka chce inspirować innych, a jako nauczyciel poszukuje tego, co ukryte w każdym tancerzu i próbuje to wydobyć.

Lena Orłowska

Ma przecudowną osobowość. Uwielbia spędzać czas w towarzystwie innych ludzi, dlatego ogromną rolę odgrywa dla niej energia i świetna atmosfera na sali treningowej.

O mnie!

Związana jest z tańcem od najmłodszych lat. Od 15 lat trenuje taniec współczesny oraz hip hop. Swoją przygodę zaczynała w formacjach Blitz Crew i Trafic 2, podbijając z nimi najsłynniejsze parkiety w Polsce jak i w Europie. Spełniała się również jako solistka w improwizacjach tanecznych wielokrotnie stojąc na podium. Do jej ważniejszych osiągnięć należą: 1 miejsce na międzynarodowym festiwalu tańca Top Art Festiwal w Hiszpanii, 1 miejsce na XVIII Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych Spontan w Warszawie, 1 miejsce w kategorii improwizacje bitwy taneczne na XV Ogólnopolskim konkursie tańca Talenty. Wciąż rozwija swoje umiejętności taneczne szkoląc się na warsztatach u choreografów z całej Polski. Biorąc udział w spektaklach tanecznych takich jak „Tensegracja – wzajemne oddziaływanie jednostek”, „Synestezja” czy „(non) konformizm” odkryła, że taniec jest jej sposobem na życie i możliwością wyrażania siebie. Uważa, że słowa można zastąpić ruchem, a to co ciężko jest powiedzieć można wytańczyć. Taniec w jej odczuciu to nie tylko piruety i skoki, ale także muzyka przepływająca przez każdy centymetr naszego ciała. To właśnie dlatego zdecydowała się podjąć pracę instruktora. Pragnie inspirować innych oraz pokazywać czym jest taniec z jej perspektywy.

Zuzanna Kluba

Jest niezwykle charyzmatyczna i energiczna. Swoją osobowością sprawia, że nawet wymagające treningi stają się ogromną przyjemnością. 

O mnie!

Związana z tańcem konkursowym od 15 lat. Swoje pierwsze kroki stawiała w dziedzinie gimnastyki artystycznej, później zakochana w jazzie i tańcu współczesnym związała się z Gdańska Szkołą Artystyczną, gdzie tańczyła na turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Wielokrotnie nagradzana za ekspresję sceniczną, improwizację i osobowość taneczną. Do jej najwiekszych osiągnięć należą: II-vice mistrzostwo Europy WADF w formacjach Contemporary Ballet Juniors w 2018 roku, Mistrzostwo Świata WADF w Formacjach contemporary ballet Juniors w 2019 roku, Mistrzostwo świata WADF w małych grupach Jazz dance Mixed age w 2022, II-vice mistrzostwo świata WADF w małych grupach jazz dance Youth and Adults w 2022 roku. Była również finalistką na mistrzostwach świata WADF w solo Contemporary Ballet w 2022 roku, finalistką na Mistrzostwach Polski IDO oraz półfinalistką na Mistrzostwach Europy tej samej federacji w Formacjach Modern dorosłych w 2023 roku. Mimo lat doświadczenia w tańcu, zachowuje ogrom pasji. Swoją miłość do sportu chce wyrażać poprzez zapoznawanie młodych artystek i artystów z tańcem. Docieranie do młodych tancerzy jest dla niej bardzo istotne, ponieważ nie tylko pozwala na dostarczenie inspiracji samej sobie, ale również rozprzestrzenienie jej wśród innych.

Kasia Głowacka

Bardzo empatyczna i pomocna. Na jej zajęciach panuje atmosfera pełna wsparcia i wzajemnej współpracy.

O mnie!

Swoją przygodę z tańcem zaczęła jeszcze w podstawówce. Początkowo trenowała taniec klasyczny, taniec towarzyski, lecz to jednak scena i taniec jazzowy skradł jej serce. Przez wiele lat była solistką i tancerką Częstochowskiego Teatru Tańca, gdzie wystąpiła w wielu spektaklach tj.: “Wyspa Skarbów”, “Nie chcę więcej”, “Faraon”, “Blizny”. Uczestniczyła również w wielu projektach artystycznych oraz pokazach tanecznych. Swoją wiedzę z zakresu tańca współczesnego oraz stylu modern jazz poszerzała na wielu warsztatach i festiwalach tańca. Kasia ukończyła również Szkołę Choreografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych. W roku 2021 obroniła dyplom otrzymując tym samym tytuł choreografa oraz instruktora tańca współczesnego. Od tego czasu swoją pasją zaraża również podopiecznych, prowadząc zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Scroll to Top